چشم پزشکی کودکان
پرینت
Cannot find table 0.

نکات زیر را به دقّت مطالعه و موارد مورد نظر خود را دنبال نمایید.


لطفاً توجه فرماييد
مطب ما از تاريخ چهارشنبه ١٣ مهر ١٤٠١ تا تاريخ ٢٧ آبان ماه تعطيل خواهد بود.
ضمن عذرخواهي از بيماران محترم كه از ١٦ تا اواخر مهر وقت مراجعه به مطب داشتند، به اطلاع ميرساند كه در روزهاى آتی نزديك، نوبت مجدد براي آنان تعيين و ابلاغ خواهد شد.
لطفاً همین صفحه ی سایت ما را در روزهای آینده دنبال فرمایید.

.
در مدت تعطيلي مطب امكان تماس تصويرى و به ويژه متني، برقرار بوده و بيماران محترم ميتوانند با نوشتن پرسشهای خود، پاسخ ما را دريافت نمايند.
.
.

مطب چشم پزشکی دکترخدائیانی در روزهای کاری:  شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه  هر هفته بجز روزهای تعطیل رسمی، از ساعت ۱۵:۰۰  تا  ۱۹:۰۰ دایر می‌باشد.

در زمان گرفتن وقت توجه داشته باشید که حتماً نوبتِ رزرو شده بنام خود بیمار ثبت شود.


نوشتن شماره کارت ملّی خُودِ بیمار، نام کامل شناسنامه ای خُودِ بیمار و شماره تلفن موبایل برای دریافت پیغام ثبت نوبت ضروری است. ( شماره کارت ملی بیمار، شماره شناسایی و پرونده وی خواهد بود لذا از نوشتن شماره کارت ملی والدین یا افراد دیگر جدا خودداری نمایید.)

 برای گرفتن وقت مراجعه به مطب و معاینه، یکی از دو مورد زیر را انتخاب و اطلاعات درخواستی را وارد و منتظر دریافت پیغام تلفنی ( sms ) بعنوان تایید دریافت وقت باشید. لطفاً فقط بیمارانی که پیغام ثبت نوبت دریافت میکنند، در روز موعود با در دست داشتن پیغام دریافت وقت و شماره پیگیری، مراجعه فرمایند.


۱ –   دریافت نوبت مطب،   ( سامانه بقراط ) 


۲ –   دریافت نوبت مطب، ( سامانه پذیرش۲۴ )

۳ –   برای ارتباط متنی با پزشک و نیز ارسال عکسها و آزمایش‌های درخواستی، اینجا را کلیک (انتخاب) نمایید و در صفحه بقراط باز شده و در ستون «دریافت نوبت اینترنتی» ،  در سطر: «نوبت به صورت»، بخش “نوبت متنی را باز کرده و مسیر پیش رو را طی و مدارک خود را در محلّی که با علامت “گیره کاغذ” مشخص شده الصاق (آپلود) و در روزهای بعد پاسخ خود را در همان مسیر مشاهده کنید.

مشاوره متنی را بنام خُودِ بیمار ثبت کنید تا مدارک ارسالی در پرونده ایشان گنجانده و ذخیره شود و اگر بنام ارسال کننده مدارک یا والدین ثبت شود، هرگز در پرونده بیمار ظاهر نخواهد شد.ه

،،،،،،،،،،،،،،

در زمان مراجعه به مطب، در روز تعیین شده، لطفاً فقط حدود ۱۵ دقیقه قبل از زمان تعیین شده در مطب حضور یابید و با انجام مراحل پذیرش و معاینه اولیه، منتظر ورود به اتاق پزشک باشید.


لطفاً فقط بیمارانی که قبلاً وقت معاینه گرفته و پیامک تلفنی پذیرش وقت، دریافت کرده اند، در مطب حضور یابند.


برای امکان رعایت فاصله فیزیکی افراد، در شرایط فعلی کووید۱۹، هر بیمار به تنهایی در اتاق انتظار و بویژه در اتاق معاینه پذیرفته خواهند شد. فقط کودکان و بیماران مسنّی که برای حرکت نیاز به کمک دارند،  با یک همراه می‌توانند در مطب باشند.
کودکان و بزرگسالان، ازمراجعه بدون ماسک خودداری فرمایند، و لطفاً وجه نقد همراه داشته باشید.

…………………..


در روزهای تعطیلی مطب،  در صورت لزوم،  پرسشهای خود را با انتخاب و کلیک کردن همینجا و دنبال نمودن عنوان “ مشاوره متنی”  با ما درمیان گذاشته و پاسخ دریافت فرمایید، و یا از مشاوره های تصویری یا تلفنی استفاده کنید.

از کدام روش برای گرفتن وقت مطب اقدام کنیم؟


                                   


۱- قبل از شروع به پیگیری مسیرهای گرفتن وقت مطب٬ لطفاً  شماره کارت ملی بیمار  و   نیز شماره تلفن همراه خود را در دسترس داشته باشید که وقتی در جریان گرفتن وقت از شما درخواست شد به راحتی آنها را اعلام فرمائید.
درحال حاضر با توجه به تعطیلی مطب بخاطر شیوع بیماری ویروسی مشاوره های تصویری (ویدیویی) و یا تلفنی و نیز متنی یا نوشتاری در دسترس بیماران محترم قرار داده شده است که با انتخاب آنها و گرفتن نوبت تماس تصویری یا تلفنی میتوانید مسائل چشمی خود را مطرح و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
مشاوره آنلاین تصویری، تلفنی و متنی با سامانه بقراط

مشاوره تلفنی با سامانه پذیرش۲۴


======================================

برای اقدام به گرفتن وقت دیدار حضوری در مطب: 


با کلیک کردن اینجا٬ به بخش سامانه وقت دهی الکترونیکی شماره ۱ 


با کلیک کردن اینجا٬ به بخش سامانه وقت دهی الکترونیکی شماره ۲ 

وارد شده و با دنبال کردن مسیرهای پیش رو و ملاحظه روزها و ساعتهای آزاد٬ وقت مناسب را انتخاب٬ ثبت و با پیغام نوشتاری تلفنی (sms) تاییدیه نوبت گرفته شده را دریافت نمائید. (ما این روش را برای گرفتن وقت مطب٬ به شما توصیه میکنیم ).

از تلفن هاى مطب براى گرفتن وقت استفاده نكنيد زيرا تنها با ورود در سايت ما ميتوانيد وقت معاينه حضوري در مطب را بگيريد.

تلفن های مطب ( ۸۷۷۷ ۲۲۲۶ ) و نیز ( ۵۴۷۰ ۲۲۲۶ ) فقط در ساعت های ( ٤ تا ۶ بعداز ظهر ) روزهای کاری مطب: شنبه٬ یکشنبه٬ سه شنبه و چهارشنبه ( بجز روزهاى تعطيل رسمى) براى پرسش ضرورى از منشى داير ميباشد.

۳- اگر دسترسی به ایمیل دارید میتوانید با مراجعه به برگ "مطب ما و ايميلهاي ارتباط با ما" ايميل مناسب با درخواست خود را انتخاب، و آنرا بطور كامل پر و ارسال نمائيد.