چشم پزشکی کودکان
پرینت
Cannot find table 0.

از کدام روش برای گرفتن وقت مطب اقدام کنیم؟


                                   


۱- قبل از شروع به پیگیری مسیرهای گرفتن وقت مطب٬ لطفاً  شماره کارت ملی بیمار  و   نیز شماره تلفن همراه خود را در دسترس داشته باشید که وقتی در جریان گرفتن وقت از شما درخواست شد به راحتی آنها را اعلام فرمائید.
حال برای اقدام به گرفتن وقت: 

با کلیک کردن اینجا٬ به بخش سامانه وقت دهی الکترونیکی شماره ۱ 


با کلیک کردن اینجا٬ به بخش سامانه وقت دهی الکترونیکی شماره ۲ 

وارد شده و با دنبال کردن مسیرهای پیش رو و ملاحظه روزها و ساعتهای آزاد٬ وقت مناسب را انتخاب٬ ثبت و با پیغام نوشتاری تلفنی (sms) تاییدیه نوبت گرفته شده را دریافت نمائید. (ما این روش را برای گرفتن وقت مطب٬ به شما توصیه میکنیم ).

۲- با تلفن های مطب ( ۸۷۷۷ ۲۲۲۶ ) و نیز ( ۵۴۷۰ ۲۲۲۶ ) فقط در ساعت های ( ۳ تا ۶ بعداز ظهر ) روزهای کاری مطب: شنبه٬ یکشنبه٬ سه شنبه و چهارشنبه ( بجز روزهای تعطیل رسمی ) میتوانید تماس بگیرید. منشی سخنگوی سیستم٬ چند گزینه ارائه میکند که میتوانید از بین آنها روز مناسب را انتخاب کنید. اگر گزینه های پیشنهادی را مناسب نیافتید شما را به رفتن به سامانه وقت دهی راهنمائی خواهد کرد در این صورت از شما درخواست شماره تلفن همراه کرده و آدرس سامانه به تلفن همراهتان پیامک خواهد شد.

۳- اگر دسترسی به ایمیل دارید میتوانید با مراجعه به برگ "مطب ما و ايميلهاي ارتباط با ما" ايميل مناسب با درخواست خود را انتخاب، و آنرا بطور كامل پر و ارسال نمائيد.