چشم پزشکی کودکان
پرینت
Cannot find table 0.

از کدام روش برای گرفتن وقت مطب اقدام کنیم؟


                                   


۱- قبل از شروع به پیگیری مسیرهای گرفتن وقت مطب٬ لطفاً  شماره کارت ملی بیمار  و   نیز شماره تلفن همراه خود را در دسترس داشته باشید که وقتی در جریان گرفتن وقت از شما درخواست شد به راحتی آنها را اعلام فرمائید.
درحال حاضر با توجه به تعطیلی مطب بخاطر شیوع بیماری ویروسی مشاوره های تصویری (ویدیویی) و یا تلفنی و نیز متنی یا نوشتاری در دسترس بیماران محترم قرار داده شده است که با انتخاب آنها و گرفتن نوبت تماس تصویری یا تلفنی میتوانید مسائل چشمی خود را مطرح و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
مشاوره آنلاین تصویری، تلفنی و متنی با سامانه بقراط

مشاوره تلفنی با سامانه پذیرش۲۴


======================================

برای اقدام به گرفتن وقت دیدار حضوری در مطب: 


با کلیک کردن اینجا٬ به بخش سامانه وقت دهی الکترونیکی شماره ۱ 


با کلیک کردن اینجا٬ به بخش سامانه وقت دهی الکترونیکی شماره ۲ 

وارد شده و با دنبال کردن مسیرهای پیش رو و ملاحظه روزها و ساعتهای آزاد٬ وقت مناسب را انتخاب٬ ثبت و با پیغام نوشتاری تلفنی (sms) تاییدیه نوبت گرفته شده را دریافت نمائید. (ما این روش را برای گرفتن وقت مطب٬ به شما توصیه میکنیم ).

از تلفن هاى مطب براى گرفتن وقت استفاده نكنيد زيرا تنها با ورود در سايت ما ميتوانيد وقت معاينه حضوري در مطب را بگيريد.

تلفن های مطب ( ۸۷۷۷ ۲۲۲۶ ) و نیز ( ۵۴۷۰ ۲۲۲۶ ) فقط در ساعت های ( ٤ تا ۶ بعداز ظهر ) روزهای کاری مطب: شنبه٬ یکشنبه٬ سه شنبه و چهارشنبه ( بجز روزهاى تعطيل رسمى) براى پرسش ضرورى از منشى داير ميباشد.

۳- اگر دسترسی به ایمیل دارید میتوانید با مراجعه به برگ "مطب ما و ايميلهاي ارتباط با ما" ايميل مناسب با درخواست خود را انتخاب، و آنرا بطور كامل پر و ارسال نمائيد.